فراخوان چاپ مقاله‌های دانشجویی زبان‌شناسی در زمینهٔ زبان فارسی

با توجه به اهمیت پژوهش‌های دانشجویی و دشواری‌های پیش‌روی دانشجویان برای انتشار مقاله‌های حاصل از این پژوهش‌ها، تارنمای «زبان فارسی» (http://persianlanguage.ir) در نظر دارد بستری برای انتشار مقاله‌های دانشجویی رشتهٔ زبان‌شناسی که موضوع آن‌ها با زبان فارسی در ارتباط است فراهم سازد. تارنمای «زبان فارسی» از دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی ارشد و دکترای زبان‌شناسی که مایل به انتشار یا بازنشر مقاله‌های خود هستند دعوت نموده است تا مقاله‌های خود را برای این تارنما بفرستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا بروید.

 • 0

  Overall Score

 • ‎رتبه‌بندی خوانندگان‫:‬0 Votes

هم‌رسانی

‎دربارهٔ زبان فارسی

احتمالا به این‌ها نیز علاقه‌مندید:

2 comments on “فراخوان چاپ مقاله‌های دانشجویی زبان‌شناسی در زمینهٔ زبان فارسی

 1. آشنای پنهان
  ۲۱ آذر ۱۳۸۹ at ۰۸:۰۷

  دانشجو در کاربرد عام یعنی کسی که به دنبال دانش و کسب آنست. کاربرد اداری این واژه تنها بدین معنی نیست که انحصارش در دست عده‌ای خاص آن هم در برشی زمانی از دوران باشد؛ از این روی هرکه را دانشجوست، چه استاد دانشگاه عنوان‌دار و چه آن ناشناس علاقه‌مند!
  برای نمونه به این نشانی سری بزنید و ببینید علاقه‌مندی از سر دوستاری و دلسوزی برای زبان فارسی، به هیچ ادعایی تلاش می‌کند، ناشناس و بی‌طرف، فروتنانه و محترمانه!
  درست‌نویسی و بررسی واژگان و اصطلاحات در زمینه کامپیوتر و آی.تی
  http://forum.p30world.com/showthread.php?t=447348

  • زبان فارسی
   ۲۱ آذر ۱۳۸۹ at ۱۱:۲۰

   با سلام و سپاس از توجه شما دوست گرامی
   تارنمای زبان فارسی همواره آمادهٔ دریافت و چاپ نوشته‌های هر کدام از عزیزانی است که در زمینهٔ زبان فارسی فعالیت جدی و علمی انجام می‌دهند.
   http://persianlanguage.ir/sendarticles

   پیروز باشید

دیدگاه شما چیست؟

Your email address will not be published. Required fields are marked *