الفبای ایران نسخۀ دوم

بستۀ نرم‌افزاری الفبای ایران، با هدف آموزش مکالمۀ زبان فارسی و معرفی سرزمین ایران به نسل دوم و سوم ایرانیان خارج از کشور، توریست‌ها، افراد خارجی مقیم ایران، … و همۀ علاقمندان به زبان و فرهنگ ایران ساخته شده است.

این محصول چند رسانه‌ای می‌کوشد با استفاده از فیلم، عکس، صدا و پویانمایی هرچه بهتر به آموزش زبان فارسی بپردازد، علاوه بر این به جهت سهولت بیشتر در آموزش در این نرم افزار از دو زبان واسط «آلمانی و انگلیسی» استفاده شده است.

نرم‌افزار شامل چهار بخش آموزش، ایرانگردی، فرهنگ و معرفی ایران به همراه یک دفترچه آموزش نوشتن است.

بستۀ آموزشی «الفبای ایران» به شما کمک می‌کند مکالمه زبان فارسی را از آموزش حروف الفبا، تا مکالمات روزمره و متداول به صورت محاوره و رسمی فرابگیرید.

شما در قالب ۱۶ درس که شامل بخشهای خواندن، شنیدن، دستور زبان، کلمات جدید، جمله‌سازی، صحبت کردن است با بیش از ۵۰ دقیقه فیلم آموزشی، ۲۵۰۰ تمرین، ۲۰۰۰ کلمۀ صوتی و تصویری و در طی مدت ۵۰۰ ساعت آموزش خواهید توانست فارسی صحبت کنید و با استفاده از دفترچۀ آموزشی این بسته نوشتن آنچه را که می‌شنوید تجربه کنید.

سایر بخش‌های نرم‌افزار نیز با متن‌های بسیار ساده فارسی، آنگلیسی و آلمانی در ۲۰۰ مکان دیدنی، تاریخی و ۵۰ شاخه فرهنگی از قبیل صنایع دستی، غذا، موسیقی، مشاهیر، رقص، پوشش، تاریخچه ایران، خلیج فارس و …. با بیش از ۵۰۰ عکس، شما را با زیباییهای ایران و فرهنگ آن آشنا خواهد کرد.

می‌توانید اطلاعات بیشتر را در alefba.ir بیابید.

  • 0

    Overall Score

  • ‎رتبه‌بندی خوانندگان‫:‬0 Votes

هم‌رسانی

‎دربارهٔ زبان فارسی

احتمالا به این‌ها نیز علاقه‌مندید:

One comment

  1. فرشاد
    ۵ بهمن ۱۳۸۹ at ۲۰:۴۷

    از زحمات شما در جهت شکوفایی زبان فارسی بسیار متشکربم

دیدگاه شما چیست؟

Your email address will not be published. Required fields are marked *